Posjeta studentica Filozofskog fakulteta

Studentice Filozofskog fakulteta - smjer pedagogije, zajedno sa svojom profesoricom Dr.sc. Anitom Klapan, bile su gošće naše škole 5. prosinca 2014. godine. Studenticama je predavanje održala psihologinja  Renata Domijan,prof. i ravnatelj Davor Milošević,prof. Tema sastanka bila je upoznavanje budućih pedagoga s radom naše škole, školskim kurikulom, radom stručnog suradnika u školi te obrazovanjem odraslih, a koje škola provodi uz svoje redovno obrazovanje. Predavanje je trajalo dva školska sata.

« Svibanj 2018 »