Vrijeme je za pokret

Centar tehničke kulture Rijeka najavljuje radionicu Vrijeme je za pokret što će se održati u petak, 26. listopada, u prostorijama CTK Rijeka (Školjić 6, prizemlje) od 14 do 17 sati.

Događanje je namijenjeno mladim osobama koje se žele informirati o mogućnostima za odlazak na putovanje tijekom kojeg mogu učiti ili volontirati kroz neki od oblika mobilnosti za koji je moguće dobiti financijsku podršku kroz program Erasmus+ (razmjene mladih, studentska razmjena, Europska volonterska služba, Europske snage solidarnosti).

« Studeni 2018 »