DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR

Naši učenici  F. Fafanđel, D. Ćuća- Žentil  i D. Dumičić su u srijedu, 15. studenog sudjelovali u obilježavanju 26. godišnjice pada grada heroja.

Zapalili smo svijeće u Vukovarskoj ulici i zatim zajedno s braniteljskim udrugama, pripadnicima Armade i brojnim građanima krenuli u dostojanstvenom i mirnom mimohodu prema Mostu hrvatskih  branitelja.

Na Mostu hrvatskih branitelja odali smo počast molitvom i  pjesmom, a obilježavanje je završilo tako što su pripadnici Armade zapalili 26 baklji uz skandiranje „Vukovar, Vukovar!“.

Također, danas su učenici stolari 1.b razreda zajedno s ravnateljicom Evicom Kozera i nastavnikom Jasminom Begovićem odali počast paljenjem svijeća u Vukovarskoj ulici.

« Prosinac 2018 »