MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJA INSTALATERA

U Zagrebu je 21. veljače 2014. održano međužupanijsko natjecanje učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije. Našu su školu predstavljali Ive Ažić i Antonio Grgurić u zanimanju vodoinstalater i osvojili drugo mjesto. U zanimanju instalater grijanja i klimatizacije školu su predstavljali Mauro Derviši i Luka Mršić, te su zauzeli treće mjesto. Obje ekipe svojim su se rezultatima plasirale na državno natjecanje. Čestitamo učenicima i njihovim mentorima, profesoru Slobodanu Antiću i nastavniku Silvanu Brnjcu.

« Svibanj 2018 »